O naszej firmie

Kim jesteśmy?

O nas 1

Przez wiele lat, pracownicy naszej firmy zdobywali doświadczenie w pracy za granicą. Zdobyte kontakty w związku ze współpracą z klientami biznesowymi pozwoliły nam konkurować na polskim rynku, oferując materiały najwyższej jakości w niskiej cenie i profesjonalny montaż w którym dbamy o każdy drobny szczegół. Tarasy drewniane wykonywane przez nas spełniają najwyższe standardy. Te dotyczące jakości, jak i zarówno względów estetycznych. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza po prawej stronie. Oddzwonimy do Państwa jeszcze tego samego dnia.

Czym się zajmujemy?

O nas 2

Zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości materiałów służących do budowy tarasów drewnianych oraz elewacji drewnianych. W swojej ofercie mamy, między innymi deski tarasowe typu Bangkirai, Massaranduba, Modrzew Syberyjski, Tatajuba, czy też do budowy elewacji drewnianych typu Cedr Czerwony, Meranti, Modrzew Syberyjski, Świerk, Tatajuba. Posiadamy wszelkie niezbędne materiały i akcesoria do kompleksowej budowy tarasu: legary, kantówki, wkręty, środki do pielęgnacji drewna itd.

Napisz do nas

  Twoje imię (wymagane)

  Twój mail (wymagane)

  Tytuł

  Wiadomość

  Dane kontaktowe

  ul. Wodociągowa 6a
  Bochnia, Polska.

  (+48) 734 000 785

  biuro@hardwood.pl

  O nas 3

  Misją naszej firmy jest dostarczenie najwyższej jakości materiałów służących do budowy tarasów drewnianych oraz elewacji.

  O nas 4

  Gwarancja

  Udzielamy 36- miesięcznej gwarancji na nasze usługi.

  O nas 5

  Profesjonalizm

  Wiele lat doświadczenia i współpracy z klientami zagranicznymi.

  O nas 6

  Szybka wycena

  Bezpłatna wycena wszystkich niezbędnych elementów tarasu w oparciu o szkic.

  Skontaktuj się z nami! 734 000 785

  Dostarczymy dla Państwa materiały najwyższej jakości, oferujemy również nasze usługi w zakresie montażu.

  Write a Reply or Comment