O naszej firmie

Kim jesteśmy?

O nas 1

Przez wiele lat, pracownicy naszej firmy zdobywali doświadczenie w pracy za granicą. Zdobyte kontakty w związku ze współpracą z klientami biznesowymi pozwoliły nam konkurować na polskim rynku, oferując materiały najwyższej jakości w niskiej cenie i profesjonalny montaż w którym dbamy o każdy drobny szczegół. Tarasy drewniane wykonywane przez nas spełniają najwyższe standardy. Te dotyczące jakości, jak i zarówno względów estetycznych. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza po prawej stronie. Oddzwonimy do Państwa jeszcze tego samego dnia.

Czym się zajmujemy?

O nas 2

Zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości materiałów służących do budowy tarasów drewnianych oraz elewacji drewnianych. W swojej ofercie mamy, między innymi deski tarasowe typu Bangkirai, Massaranduba, Modrzew Syberyjski, Tatajuba, czy też do budowy elewacji drewnianych typu Cedr Czerwony, Meranti, Modrzew Syberyjski, Świerk, Tatajuba. Posiadamy wszelkie niezbędne materiały i akcesoria do kompleksowej budowy tarasu: legary, kantówki, wkręty, środki do pielęgnacji drewna itd.

Napisz do nas

Twoje imię (wymagane)

Twój mail (wymagane)

Tytuł

Wiadomość

Dane kontaktowe

ul. Wodociągowa 6a
Bochnia, Polska.

(+48) 602 687 375

biuro@hardwood.pl

O nas 3

Misją naszej firmy jest dostarczenie najwyższej jakości materiałów służących do budowy tarasów drewnianych oraz elewacji.

O nas 4

Gwarancja

Udzielamy 36- miesięcznej gwarancji na nasze usługi.

O nas 5

Profesjonalizm

Wiele lat doświadczenia i współpracy z klientami zagranicznymi.

O nas 6

Szybka wycena

Bezpłatna wycena wszystkich niezbędnych elementów tarasu w oparciu o szkic.

Skontaktuj się z nami! 602 687 375

Dostarczymy dla Państwa materiały najwyższej jakości, oferujemy również nasze usługi w zakresie montażu.

Write a Reply or Comment